GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 12487151

nr 1248 7151

BOWL

+ pot with a lid, 3 pcs, China. Height: 6-12 cm, ett lock saknas, wear, minor cracks.

+ burk med lock, 3 delar, Kina. Höjd: 6-12 cm

Condition: ett lock saknas, slitage, nagg

600

SEK 800

Monday April 15 2019
at 20:54:28